2017

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Με τη σφραγίδα του αρχηγού Κλάους, ο ΠΑΟΚ 3-1 την Καλλονή

Αθλητικά30 Νοε 201521.50

Ο Αθανασιάδης έδειξε ηγετική στόφα και με δύο δικά του γκολ οδήγησε τον ΠΑΟΚ στη νίκη με 3-1 επί της Καλλονής.

Με ροπαλιά του Βέλλιου 1-0 ο Ηρακλής τον Παναθηναϊκό

Αθλητικά28 Νοε 201521.37

Ο Ηρακλής κέρδισε 1-0 τον Παναθηναϊκό με τον Βέλλιο να αναδεικνύεται σε χρυσό σκόρερ για την ομάδα του "Γηραιού".

Η Κρασνοντάρ απέκλεισε τον ΠΑΟΚ

Αθλητικά26 Νοε 201520.10

Η Κρασνοντάρ νίκησε 1-0 τη Ντόρτμουντ χάρη σε πέναλτι που κέρδισε στο 1ο λεπτό και προκρίθηκε στους "16" του Europa League, βγάζοντας νοκ-άουτ τον ΠΑΟΚ.

Θεσσαλονίκη: Πανό οπαδών του ΠΑΟΚ υπέρ του Πούτιν! (ΦΩΤΟ)

Αθλητικά26 Νοε 201503.46

Στο ματς με την Ζενίτ οι οπαδοί του ΠΑΟΚ ανήρτησαν πανό υπέρ του Βλαντιμίρ Πούτιν

Διαστημική Μπάγερν, διέλυσε 4-0 τον Ολυμπιακό

Αθλητικά24 Νοε 201523.57

Καταιγιστική η Μπάγερν στο πρώτο 20λεπτο, προηγήθηκε 3-0 στο "Allianz Arena" και δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον Ολυμπιακό. Ακόμη και με 10 από το 52', οι Βαυαροί δεν ανησύχησαν δευτερόλεπτο μέχρι το υπέρ τους τελικό 4-0.

Το κλίμα, τα μέτρα και ο φόβος στο Μόναχο ενόψει Μπάγερν - Ολυμπιακός

Αθλητικά24 Νοε 201515.39

Ο Γερμανός δημοσιογράφος της TZ München, Κάρλος Μέντσελ, εξηγεί ποια είναι η επικρατούσα ατμόσφαιρα στο Μόναχο ενόψει της αναμέτρησης της Μπάγερν με τον Ολυμπιακό.

Δια βίου αποκλεισμός για τον Πλατινί

Αθλητικά24 Νοε 201515.33

Η Επιτροπή Ηθικής της FIFA εισηγήθηκε στο ειδικό δικαστήριο την αποπομπή του Μισέλ Πλατινί απ' οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με το ποδόσφαιρο.

Κόλλησαν στο μηδέν Βέροια και Ηρακλής

Αθλητικά23 Νοε 201522.02

Σε ένα παιχνίδι με ελάχιστες φάσεις εκατέρωθεν Βέροια και Ηρακλής αναδείχτηκαν ισόπαλοι χωρίς τέρματα με το τελικό αποτέλεσμα να μην ικανοποιεί κανέναν εκ των δυο.

Οι εκλεκτοί του Παπαδόπουλου για την Βέροια

Αθλητικά23 Νοε 201515.40

Ασκήσεις ταχύτητας και τακτικής στη χθεσινή προπόνηση του Ηρακλή, μια ημέρα πριν τον αγώνα για την σημερινή (23/11,19:30) αναμέτρηση με τη Βέροια εκτός έδρας.