20

ΦΕΒ
2018

Έχασε την ευκαιρία για τελικό με 3-1

Final Four: Ήττα του ΠΑΟΚ από τον Ολυμπιακό στο Αλεξάνδρειο

18 Μαρ 201722.15

Ήττα του ΠΑΟΚ από τον Ολυμπιακό στον δεύτερο χρονικά ημιτελικό του final 4 του Κυπέλλου Ελλάδας και με 3-1 σετ μέσα στο «Αλεξάνδρειο» για το «εισιτήριο» για τον αυριανό τελικό. Αντίπαλος των Πειραιωτών, που είναι, πλέον, το φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου, θα είναι η Κηφισιά, η οποία νωρίτερα στον άλλο ημιτελικό είχε επικρατήσει με το ίδιο σκορ της Ορεστιάδας.

Τα σετ (πρώτος ο τυπικά γηπεδούχος Ολυμπιακός): 25-22, 23-25, 25-20, 25-16

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Sold out σε χρόνο-ρεκόρ το ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Αθλητικά20 Φεβ 201812.41

Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια από την ηλεκτρονική πώληση – Δεύτερη ευκαιρία αύριο για λίγους τυχερούς

Από σήμερα ηλεκτρονικά τα εισιτήρια για το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

Αθλητικά20 Φεβ 201810.40

Για τον αγώνα που θα διεξαχθεί την ερχόμενη Κυριακή στις 19:30 στο γήπεδο της Τούμπας

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Δείτε όλο το πρόγραμμα στη «μάχη» για τον τίτλο!

Αθλητικά19 Φεβ 201820.57

Πριν και μετά το ντέρμπι της Τούμπας


ΠΑΟΚ: Πιτσιρικάς… ζητάει πρωτάθλημα στον Πύργο τον Λευκό! (Video)

Αθλητικά19 Φεβ 201812.11

Το όμορφο βίντεο από τον μικρό φίλο του Δικεφάλου


Αντετοκούνμπο: ««Μάλλον θα ήμουν... σεκιούριτι σε κλαμπ, εάν δεν έπαιζα μπάσκετ»

Αθλητικά18 Φεβ 201818.30

Έτοιμος για το 2ο All Star Game της καριέρας του ο Έλληνας σούπερ σταρ

"Τρένο" ο Άρης για την Superleague - Αήττητος στον 1ο γύρο!

Αθλητικά18 Φεβ 201817.14

Οι "κίτρινοι" κέρδισαν εύκολα με 3-0 την Αναγέννηση Καρδίτσας στο Κλεάνθης Βικελίδης

«Φρούριο» η Λαμία για το ματς με τον ΠΑΟΚ (ΦΩΤΟ)

Αθλητικά17 Φεβ 201816.54

Αστυνομικές δυνάμεις «φρουρούν» το γήπεδο της Λαμίας 

Μπάσκετ: Ολυμπιακός και ΑΕΚ σήμερα στον τελικό του Κυπέλλου

Αθλητικά17 Φεβ 201813.15

Διεκδικούν το πρώτο τρόπαιο της χρονιάς, στο κλειστό «Δύο Αοράκια» του Ηρακλείου

Θεσσαλονίκη: Χαμός με τις δωρεάν σακούλες… «Χατζηπαναγής»! (ΦΩΤΟ)

Αθλητικά16 Φεβ 201819.00

Μια νέα μόδα με χιούμορ και οικολογική ευαισθησία στη Θεσσαλονίκη


Θεσσαλονίκη: Η 14χρονη από τη Σίνδο που πάει στους Ολυμπιακούς!

Αθλητικά16 Φεβ 201817.50

Το πρώτο της εισιτήριο για τους Ολυμπιακούς Αγώνες Νέων «Μπουένος Άιρες 2018»


Μασούτης


Mollers