23

ΦΕΒ
2018

Μεγάλη η ανταπόκριση του κόσμου - Στο γήπεδο ο Νίκος Λάσκαρης

Θεσσαλονίκη: Κατάμεστο το Παλέ - Αποθέωση για τους Αντετοκούνμπο! (ΦΩΤΟ+ΒΙΝΤΕΟ)

18 Ιουν 201719.05

Παροξυσμός επικρατεί στο Αλεξάνδρειο με το γήπεδο να είναι κατάμεστο! Ο κόσμος ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα των αδελφών Αντετοκούνμπο, των παικτών της Εθνικής ομάδας του 2005 και της Cosmote TV γεμίζοντας ασφυχτικά τις κερκίδες του Παλέ! Ιδιαίτερα θερμό ήταν το χειροκρότημα του κόσμου όταν έκαναν την εμφάνισή τους τα αδέλφια Αντετοκούνμπο!

Να θυμίσουμε ότι η είσοδος είναι ελεύθερη και έτσι άτομα κάθε ηλικίας έχουν βρεθεί στο γήπεδο για να θαυμάσουν τους αθλητικούς τους "ήρωες" με τα παιδιά να κατέχουν τη μερίδα του λέοντος στις κερκίδες!

Στο γήπεδο βρίσκεται και ο ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ ΑΡΗΣ, Νίκος Λάσκαρης, ΄για τον οποίο υπήρχαν πληροφορίες από νωρίς ότι θα παρευρεθεί στο Nick Galis Hall ενώ αναμένεται να έχει σύσκεψη με τους συνεργάτες του μετά το τέλος του αγώνα.

Δείτε τις φωτογραφίες και το βίντεο του Typosthes.gr:



ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

ΠΑΟΚ: Αυτή είναι η νέα φανέλα με τον… Λευκό Πύργο! (ΦΩΤΟ + VIDEO)

Αθλητικά23 Φεβ 201820.14

Νέα συλλεκτική φανέλα… «Μία πόλη, μία ομάδα»

Football League: Αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα η Βέροια

Αθλητικά23 Φεβ 201812.00

Στα πρόθυρα της οριστικής διάλυσης η ιστορική ομάδα

Οριστικά 15η στην κατάταξη της UEFA η Ελλάδα

Αθλητικά23 Φεβ 201811.20

Μετά τον αποκλεισμό της ΑΕΚ από τη συνέχεια του Europa League

Νύχτα τρόμου με καταδίωξη έζησε ο Ουάρντα – Τι λέει ο ΠΑΟΚ

Αθλητικά21 Φεβ 201811.13

Τον απείλησαν με όπλο και μαχαίρι στην οδό Σμύρνης


ΠΑΟΚ: Χαμός για ένα εισιτήριο – Ουρές στην Τούμπα! (ΦΩΤΟ + VIDEO)

Αθλητικά21 Φεβ 201810.46

Το ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός ξεκίνησε νωρίτερα στη Θεσσαλονίκη


Θεσσαλονικιός πήγε για Τζόκερ και «έξυσε» για… 100.000 ευρώ!

Αθλητικά20 Φεβ 201821.39

Για καλή του τύχη έπαιξε ΣΚΡΑΤΣ και κέρδισε 

Sold out σε χρόνο-ρεκόρ το ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Αθλητικά20 Φεβ 201812.41

Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια από την ηλεκτρονική πώληση – Δεύτερη ευκαιρία αύριο για λίγους τυχερούς

Από σήμερα ηλεκτρονικά τα εισιτήρια για το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

Αθλητικά20 Φεβ 201810.40

Για τον αγώνα που θα διεξαχθεί την ερχόμενη Κυριακή στις 19:30 στο γήπεδο της Τούμπας

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Δείτε όλο το πρόγραμμα στη «μάχη» για τον τίτλο!

Αθλητικά19 Φεβ 201820.57

Πριν και μετά το ντέρμπι της Τούμπας


ΠΑΟΚ: Πιτσιρικάς… ζητάει πρωτάθλημα στον Πύργο τον Λευκό! (Video)

Αθλητικά19 Φεβ 201812.11

Το όμορφο βίντεο από τον μικρό φίλο του Δικεφάλου


Μασούτης


Mollers