18

ΑΥΓ
2017

Μεγάλη η ανταπόκριση του κόσμου - Στο γήπεδο ο Νίκος Λάσκαρης

Θεσσαλονίκη: Κατάμεστο το Παλέ - Αποθέωση για τους Αντετοκούνμπο! (ΦΩΤΟ+ΒΙΝΤΕΟ)

18 Ιουν 201719.05

Παροξυσμός επικρατεί στο Αλεξάνδρειο με το γήπεδο να είναι κατάμεστο! Ο κόσμος ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα των αδελφών Αντετοκούνμπο, των παικτών της Εθνικής ομάδας του 2005 και της Cosmote TV γεμίζοντας ασφυχτικά τις κερκίδες του Παλέ! Ιδιαίτερα θερμό ήταν το χειροκρότημα του κόσμου όταν έκαναν την εμφάνισή τους τα αδέλφια Αντετοκούνμπο!

Να θυμίσουμε ότι η είσοδος είναι ελεύθερη και έτσι άτομα κάθε ηλικίας έχουν βρεθεί στο γήπεδο για να θαυμάσουν τους αθλητικούς τους "ήρωες" με τα παιδιά να κατέχουν τη μερίδα του λέοντος στις κερκίδες!

Στο γήπεδο βρίσκεται και ο ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ ΑΡΗΣ, Νίκος Λάσκαρης, ΄για τον οποίο υπήρχαν πληροφορίες από νωρίς ότι θα παρευρεθεί στο Nick Galis Hall ενώ αναμένεται να έχει σύσκεψη με τους συνεργάτες του μετά το τέλος του αγώνα.

Δείτε τις φωτογραφίες και το βίντεο του Typosthes.gr:



ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Στην Αθήνα το Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πάλης Παίδων-Κορασίδων

Αθλητικά16 Αυγ 201718.00

Αντίστροφη μέτρηση για την έναρξή του


Στον ΠΑΟΚ ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Αθλητικά16 Αυγ 201714.51

Την ένταξη ανακοίνωσε επίσημα σήμερα ο ΠΑΟΚ

«Ο Βιεϊρίνια θα πάει στον ΠΑΟΚ» - Είναι στη Θεσσαλονίκη!

Αθλητικά15 Αυγ 201722.01

Φουντώνουν οι φήμες για τη μεγάλη επιστροφή 

Κλωναρίδου – Μπόζη: «Χρυσά» τα κορίτσια από τη Θεσσαλονίκη! (ΦΩΤΟ + VIDEO)

Αθλητικά14 Αυγ 201712.29

Κατέκτησαν το χρυσό στο πανευρωπαϊκό ιστιοπλοΐας 

Στην κορυφή του κόσμου η Εθνική Νέων στο πόλο – Επιστροφή στην Αθήνα

Αθλητικά14 Αυγ 201712.10

Συγχαρητήρια και δηλώσεις των μεγάλων πρωταγωνιστών  

Ο Ιβάν Σαββίδης έγινε παππούς (ΦΩΤΟ)

Αθλητικά12 Αυγ 201722.03

Νέο μέλος της οικογένειας Σαββίδη 

Απόλυση Στανόγιεβιτς: Καλύτερα λίγο δούλεμα, παρά μία χαμένη χρονιά

Αθλητικά12 Αυγ 201704.10

Επικοινωνιακός περίγελος ο ΠΑΟΚ… για λίγες μέρες 

Οι πρώτες δηλώσεις του Λουτσέσκου – Μίχελ: Λάθος ο Στανόγιεβιτς

Αθλητικά11 Αυγ 201721.07

Έγινε η πρώτη γνωριμία του νέου προπονητή με τους παίκτες

Μουντιάλ 2026 στο Μαρόκο;

Αθλητικά11 Αυγ 201718.10

Υποψήφιο για την διοργάνωση του 2026


ΕΠΙΣΗΜΟ από ΠΑΟΚ – Τέλος ο Στανόγεβιτς, ήρθε ο Λουτσέσκου!

Αθλητικά11 Αυγ 201716.26

Ούτε δύο μήνες δεν άντεξε ο Αλεξάνταρ Στανόγεβιτς

One Salonica




Hellenic seaways


82 TIF


Mollers