25

ΣΕΠ
2017

Όταν οι άλλοι κάνουν εκπτώσεις… H Lenovo Exclusive δίνει προσφορές και δώρα!

Lenovo: Κάθε εβδομάδα κερδίστε από 1 Laptop και 2 Smartphones

11 Ιαν 201720.40

«Το www.e-lenovo.gr που όλοι αγαπήσατε έχει ανανεωθεί! Το κοινό μπορεί πλέον να εξερευνήσει τo νέο ηλεκτρονικό κατάστημα, αποκλειστικά με είδη τεχνολογίας Lenovo! Έχουμε ετοιμάσει κάτι πολύ όμορφο και σύντομα θα το γιορτάσουμε…» μας λέει περήφανα η ομάδα της Lenovo Exclusive!

Tι καλύτερο, λοιπόν, από έναν POWER ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ, για τα εγκαίνια του νέου και ωραίου e-lenovo!

Κάθε εβδομάδα κερδίστε από 1 Laptop και 2 Smartphones! Στη σελίδα της Lenovo Exclusive Greece στο Facebook τρέχει ένας POWER ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ με 3 μοναδικά δώρα Lenovo.

Κάθε εβδομάδα 3 τυχεροί θα κερδίζουν 1 εκπληκτικό Laptop Ideapad 100s 64GB και 2 υπέροχα Smartphones Lenovo A2010! Δεν είναι απίστευτο; Επισκεφθείτε τη σελίδα Lenovo Exclusive Greece στο Facebook και πάρτε κι εσείς μέρος στο Διαγωνισμό διαρκείας «Νέο Ε-Lenovo.gr» ο οποίος έχει ξεκινήσει από τη Δευτέρα 9/1/17.

Καλή σας επιτυχία! Πάρτε μέρος στο διαγωνισμό εδώ.

Η εταιρεία γιορτάζει τη μεγάλη ανανέωση του ηλεκτρονικού καταστήματος www.e-lenovo.gr και μέσω του Διαγωνισμού της στο Facebook, προσφέρει ΔΩΡΕΑΝ κάθε εβδομάδα, 1 Laptop Lenovo IdeaPad 100s 64GB και 2 κινητά Lenovo Smartphone A2010 σε 3 τυχερούς! Δεν απαιτείται αγορά για τη συμμετοχή.

Δείτε περισσότερα εδώ.


ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Ελαΐς - Unilever Hellas: Πώληση για 3 γνωστά ελαιόλαδα

Οικονομία25 Σεπ 201721.16

Η εταιρεία βγάζει στο σφυρί τα ελαιόλαδα 

Ντράγκι: Του χρόνου θα περάσουν τα στρες τεστ οι ελληνικές τράπεζες

Οικονομία25 Σεπ 201719.00

Συζήτηση στην Οικονομική και Νομισματική Επιτροπή του Ευρωκοινοβουλίου

Δημιουργείται επενδυτικό fund με κεφάλαια από τα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

Οικονομία25 Σεπ 201718.40

Θα χρηματοδοτεί επενδυτικά σχέδια από ελληνικές ΜμΕ αλλά και μεγαλύτερα πρότζεκτ

Θεσσαλονίκη: Σύγχρονα εργαλεία για τουριστικές επιχειρήσεις – Ημερίδα στο Δημαρχείο

Οικονομία25 Σεπ 201718.10

Ημερίδα με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Τουρισμού στον Δήμο Θεσσαλονίκης

Μήνυμα Ντάισελμπλουμ για καθαρή έξοδο της Ελλάδας από το πρόγραμμα

Οικονομία25 Σεπ 201718.00

Κοινή συνέντευξη Τύπου με τον Ευκλείδη Τσακαλώτο 

Ο Διευθυντής του ΙΜΕΤ/ΕΚΕΤΑ και Πρόεδρος της Οργανωτικής Επιτροπής του συνεδρίου, Δρ. Άγγελος Μπεκιάρης με ένα από τα ηλεκτρικά οχήματα του Ινστιτούτου.

Αυτόνομο, ηλεκτρικό και… κοινόχρηστο το αυτοκίνητο του αύριο

Οικονομία25 Σεπ 201717.40

Ειδική αναφορά στο «έξυπνο» αυτοκίνητο θα γίνει στο 8ο Διεθνές Συνέδριο ΙΜΕΤ/ΕΚΕΤΑ στη Θεσσαλονίκη 

Διαγωνισμός φωτογραφίας για όλους τους… followers της Θεσσαλονίκης!

Οικονομία25 Σεπ 201717.20

Αποτύπωσε την πόλη με τη δική σου ματιά 

Ευκαιρία για πτυχιούχους μηχανικούς μέσω δράσης του ΕΣΠΑ

Οικονομία25 Σεπ 201716.50

Εκδήλωση στο ΤΕΕ/ΤΚΜ για τη δράση για την αυτοαπασχόληση πτυχιούχων

ΟΓΑ: Χρηματικό βοήθημα σε 1.300 πολύτεκνες αγρότισσες

Οικονομία25 Σεπ 201716.40

Από πότε γίνεται η υποβολή των αιτήσεων 

Αέριο Θεσσαλονίκη – Θεσσαλία: «Τρέχει» μεγάλος διαγωνισμός με πλούσια δώρα!

Οικονομία25 Σεπ 201716.30

Με μεγάλο έπαθλο ένα τετραήμερο ταξίδι στην Disneyland

Vodafone World of Difference


ΕΥΑΘ


ΕΛΠΕ

Kosmima 2017 Helexpo



Κτήμα Χρηστίδη

Thessaloniki Summit 2017



Typosthes.gr - Twitter
Typosthes.gr - Facebook

Τρέχον Τεύχος

Ξύπνησαν μνήμες του 2006 από τη μεγάλη χθεσινή φωτιά στη Μόλα Καλύβα

δείτε το τεύχος

6939