22

ΦΕΒ
2018

Είναι η ατραξιόν του καταστήματος

Εστιατόριο στην Ιαπωνία έχει για σερβιτόρους μαϊμούδες (video)

13 Αυγ 201711.05

Μαϊμούδες και όχι ανθρώπους έχει… «προσλάβει» ένα εστιατόριο στην Ιαπωνία για να σερβίρει τους πελάτες του.

Μάλιστα τα απίθανα ζωάκια έχουν γίνει η ατραξιόν του εστιατορίου και άνθρωποι από κάθε πλευρά του πλανήτη το επισκέπτονται για να σερβιριστούν από τα μαϊμουδάκια.

Όσο για φιλοδώρημα, αρκούνται σε μερικούς σπόρους σόγιας, ενώ ο ιδιοκτήτης πληρώνει τις μαϊμούδες με… μπανάνες.

«Είναι πιο κοντά από την οικογένειά μου. Τους κρατάω όλη μέρα και κοιμάμαι μαζί τους. Μόλις άρχισα να τους φροντίζω δεν θα μπορούσα να σταματήσω. Είναι πολύ χαριτωμένοι», δήλωσε ο ιδιοκτήτης του εστιατορίου στο οποίο σύμφωνα με το 28 Lab εργάζονται μακάκοι για περίπου 29 χρόνια.

star.gr

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Ένα δέντρο που… αναβλύζει νερό!

Περίεργα21 Φεβ 201811.05

Πρόσφατα κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο ένα βίντεο που μας αποκαλύπτει ένα μοναδικό φυσικό φαινόμενο σε ένα χωριό που ονομάζεται Dinoša.

Σε ροζ αγγελίες βρέθηκε να... φιγουράρει μια 80χρονη, παρά τη θέληση της

Περίεργα20 Φεβ 201817.05

«Με έπαιρναν και μου ζητούσαν ραντεβού»

Το τελευταίο, ανέγγιχτο δάσος του πλανήτη

Περίεργα20 Φεβ 201815.05

Τα απομακρυσμένα δάση του βορειοανατολικού Περού είναι τεράστια ώστε τα σύννεφα που σχηματίζονται από πάνω τους μπορούν να επηρεάσουν τις βροχοπτώσεις στις ΗΠΑ

Μέρη του πλανήτη που πρωταγωνιστούν σε αγαπημένες ταινίες

Περίεργα20 Φεβ 201812.51

Με πολλές γνώριμες σκηνές γυρισμένες σε Αμερική και Αγγλία γνωστές παλιές αλλά και πρόσφατες ταινίες μας συστήνονται ξανά.

Ο Πούτιν αφήνει τους δικαστικούς να οδηγούν ακόμη και... μεθυσμένοι

Περίεργα18 Φεβ 201815.05

Τροποποιείται ο κώδικας οδικής κυκλοφορίας

42.000 σπίρτα παίρνουν φωτιά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Περίεργα18 Φεβ 201815.05

Ένας νεαρός, ονόματι Γουάλας κατάφερε να γίνει viral στο διαδίκτυο, υλοποιώντας μια απρόσμενη ιδέα που του ήρθε στο μυαλό

Ο πιο καλός ο μαθητής... φορούσε Αρμάνι

Περίεργα18 Φεβ 201811.05

Οι γνώσεις στην Ιαπωνία κοστίζουν... κάτι παραπάνω

Ένα νησί φτιαγμένο από πλαστικά μπουκάλια!

Περίεργα18 Φεβ 201808.05

Ένα διαφορετικό είδος διακοπών υπόσχεται αυτό το νησί που βρίσκεται κοντά σε έναν από τους πιο δημοφιλής εξωτικούς προορισμούς του κόσμου, την Καραϊβική.

Μασούτης


Mollers




Interlife Kids





Typosthes.gr - Twitter

Job Festival



Ελλήνων Κόσμημα



Typosthes.gr - Facebook