20

ΙΑΝ
2018

Είναι αξιολάτρευτη παρέα, τα αγαπάμε πολύ και μας εκπλήσσουν διαρκώς με τη συμπεριφορά τους…

Σκυλιά συμπεριφέρονται σαν άνθρωποι!

17 Οκτ 201714.05

Είναι η πιο καλή παρέα, τα αγαπάμε και μας αγαπάνε πολύ, είναι τα φιλαράκια μας, μας κρατούν συντροφιά στα δύσκολα και χαίρονται μαζί μας στα εύκολα. Τα σκυλιά δεν θεωρούνται άδικα οι καλύτεροι φίλοι των ανθρώπων και μάλιστα οι συμπεριφορές τους πολλές φορές είναι πέραν το δέον ανθρώπινες!

Στις πόζες που παίρνουν, στις κινήσεις τους ακόμα και στις γκριμάτσες τους οι ιδιοκτήτες τους τα απαθανατίζουν να θυμίζουν… άνθρωπο. Ρίξτε μια ματιά στη λίστα για να καταλάβετε καλύτερα…

Θα δω την αγαπημένη μου σειρά!

Πάλι φάγαμε γκολ, ρε φίλε!

Μου αρέσει η διαδρομή!

Μια μπύρα και μια πίτσα θα ήταν ό,τι πρέπει!

Ωραίο φουτεράκι!

Λατρεύω τις τσουλήθρες!

Να μην κρυώνω κιόλας!

Θα σε δω στο όνειρό μου!

Με παρέα η τηλεόραση είναι απολαυστική!

perierga.gr

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Έφτιαξαν μπαρ στα πρότυπα φυλακής (video & photos)

Περίεργα20 Ιαν 201816.05

Η σπάνια έμπνευση μερικών φίλων οδήγησε στη δημιουργία του πιο «κλειστοφοβικού» μπαρ της βρετανικής πρωτεύουσας.

Βιβλιοθήκη από βιβλία που προορίζονταν… για τα σκουπίδια

Περίεργα20 Ιαν 201811.05

Μια απίστευτη βιβλιοθήκη έχει ανοίξει στην Τουρκία που φιλοξενεί μια συλλογή από βιβλία που προορίζονταν για κάποια χωματερή ή σκουπιδότοπο.

Τα ερωτικά ρολόγια των 300.000 ευρώ (photos)

Περίεργα20 Ιαν 201808.05

Στην Έκθεση Ρολογιών της Γενεύης, το περίπτερο της εταιρείας Ulysse Nardin θυμίζει περισσότερο φετίχ κλαμπ από τις «50 Αποχρώσεις του Γκρι».

Σουλτάνος δέχτηκε ως δώρο το… αμάξι των Φλίνστοουνς

Περίεργα19 Ιαν 201819.05

Εσείς θυμάστε τη Βίρνα και τον Φρέντ;

Φορώντας τα… κατάλληλα ρούχα στο κατάλληλο μέρος

Περίεργα19 Ιαν 201811.05

Υποτίθεται ότι τα ρούχα σχεδιάζονται για να κάνουν τους ανθρώπους να ξεχωρίζουν από το πλήθος

Τα δελφίνια αναγνωρίζουν τον εαυτό τους στον καθρέφτη, νωρίτερα και από τα παιδιά!

Περίεργα19 Ιαν 201808.05

Τα δελφίνια είναι ικανά να αναγνωρίσουν τον εαυτό τους στον καθρέφτη όχι μόνο πολύ νωρίτερα από τα άλλα ζώα, αλλά νωρίτερα ακόμη και από τα παιδιά των ανθρώπων.

Μεθυσμένος βούτηξε από τον 9ο όροφο, έζησε και συνέχισε να πίνει!

Περίεργα18 Ιαν 201819.05

Η περιπέτεια του… τυχερού πρωταγωνιστή της ιστορίας, αποτελεί παράδειγμα προς… αποφυγή

Υπουργός Μοναξιάς η Τρέισι Κράουτς(...)

Περίεργα18 Ιαν 201816.05

Τη δημιουργία κυβερνητικής θέσης με αντικείμενο την αντιμετώπιση της μοναξιάς ανακοίνωσε η Πρωθυπουργός του Ηνωμένου Βασιλείου Τερέζα Μέι.