18

ΝΟΕ
2017

Είναι αξιολάτρευτη παρέα, τα αγαπάμε πολύ και μας εκπλήσσουν διαρκώς με τη συμπεριφορά τους…

Σκυλιά συμπεριφέρονται σαν άνθρωποι!

17 Οκτ 201714.05

Είναι η πιο καλή παρέα, τα αγαπάμε και μας αγαπάνε πολύ, είναι τα φιλαράκια μας, μας κρατούν συντροφιά στα δύσκολα και χαίρονται μαζί μας στα εύκολα. Τα σκυλιά δεν θεωρούνται άδικα οι καλύτεροι φίλοι των ανθρώπων και μάλιστα οι συμπεριφορές τους πολλές φορές είναι πέραν το δέον ανθρώπινες!

Στις πόζες που παίρνουν, στις κινήσεις τους ακόμα και στις γκριμάτσες τους οι ιδιοκτήτες τους τα απαθανατίζουν να θυμίζουν… άνθρωπο. Ρίξτε μια ματιά στη λίστα για να καταλάβετε καλύτερα…

Θα δω την αγαπημένη μου σειρά!

Πάλι φάγαμε γκολ, ρε φίλε!

Μου αρέσει η διαδρομή!

Μια μπύρα και μια πίτσα θα ήταν ό,τι πρέπει!

Ωραίο φουτεράκι!

Λατρεύω τις τσουλήθρες!

Να μην κρυώνω κιόλας!

Θα σε δω στο όνειρό μου!

Με παρέα η τηλεόραση είναι απολαυστική!

perierga.gr

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Η ονειροπόληση είναι δείγμα εξυπνάδας

Περίεργα18 Νοε 201708.05

Μελέτη δείχνει ότι τα άτομα των οποίων ο εγκέφαλος… βολτάρει συχνά στη δουλειά -και όχι μόνο- έχουν καλύτερες νοητικές ικανότητες.

Εντυπωσιακές οάσεις αιχμαλωτίζουν τη φαντασία!

Περίεργα17 Νοε 201720.05

Οι απροσδόκητες καταπράσινες εικόνες μέσα στην έρημο δεν μας αφήνουν ασυγκίνητους.

Απίθανος σχεδιασμός δαπέδου για να αποτραπεί το… τρέξιμο!

Περίεργα17 Νοε 201714.05

Μια εταιρεία είχε βαρεθεί να βλέπει τον κόσμο να τρέχει στην είσοδο και σκέφτηκε αυτό…

Στην Γεωργία το αρχαιότερο κρασί στον πλανήτη

Περίεργα17 Νοε 201714.05

Εντοπίστηκαν πύλινα δοχεία που περιείχαν κρασί ηλικίας περίπου 8.000 ετών

Σουίτες στον… αέρα!

Περίεργα17 Νοε 201711.05

Η αεροπορική εταιρεία Emirates αποκαλύπτει τις πλήρως εξοπλισμένες σουίτες Α’ θέσης στον στόλο των Boeing 777.

Τουριστικά αξιοθέατα που είναι πολύ μικρότερα από όσο νομίζετε!

Περίεργα17 Νοε 201708.05

Προκαλούν τα αξιοθέατα αυτά το ίδιο συναίσθημα με ένα τεράστιοο κουτί που μόλις το ανοίξεις περιέχει ένα πολύ μικρό δώρο.

Η ιστορία του Μαραθωνίου Δρόμου!

Περίεργα16 Νοε 201720.05

Καθιερώθηκε από τον Γάλλο φιλόλογο Μισέλ Μπρεάλ

Ναρκο - τουρισμός μία νέα πρόκληση για την Κολομβία

Περίεργα16 Νοε 201717.05

Αξίζει να σημειωθεί πως πρόσφατη μελέτη στην Κολομβία έδειξε πως 1 στους 10 ξένους επισκέπτες της χώρας, θέλει να μάθει για τη ζωή του Πάμπλο Εσκομπάρ και έχει πρόσφατα δει την σειρά του Netflix «Narcos». 

Glitter cappuccino: Μια νέα τάση στον καφέ!

Περίεργα16 Νοε 201714.05

Σε πολλές εκδοχές, ο cappuccino είναι πάντα απολαυστικός!

Πώς έβλεπαν οι άνθρωποι το 1900 τη ζωή στο μέλλον;

Περίεργα16 Νοε 201711.05

Μέσα από ευφάνταστες και παράδοξες κάρτες φαίνεται η άποψη που είχαν οι άνθρωποι για τη ζωή στο μέλλον.