22

ΦΕΒ
2018

Για να τους γλυκάνει

Πρώτα τους λήστεψε και μετά τους... κέρασε

14 Νοε 201721.05

Μεταξύ των τριών ληστών, ο ένας ήταν... πονόψυχος. Πρώτα πήρε τα κινητά από τους πελάτες του καταστήματος το οποίο λήστεψε με τους συνεργούς του, και μετά τους κέρασε ντόνατς...


Το απίστευτο περιστατικό σημειώθηκε στο Χιούστον των ΗΠΑ. Η ληστεία σημειώθηκε στις 16 Οκτωβρίου, ωστόσο τώρα είδε το φως της δημοσιότητας το βίντεο από την κάμερα ασφαλείας του καταστήματος.


Τρεις άνδρες εισέβαλαν σε κατάστημα πώλησης ντόνατς. Οι δύο από τους τρεις ληστές επικεντρώθηκαν στο ταμείο, ζητώντας τις εισπράξεις. Ο τρίτος κατευθύνθηκε προς τους πελάτες που βρίσκονταν στο κατάστημα την ώρα της ληστείας και τους ζήτησε τα κινητά τηλέφωνά τους.


Οι πελάτες παρέδωσαν τα κινητά τους και ο τρίτος ληστής πήδηξε πάνω από τον πάγκο. Αφού αντάλλαξε κάποιες κουβέντες με τους πελάτες, τούς έδωσε από ένα ντόνατ μέσα σε κουτάκι... Στη συνέχεια οι δράστες έφυγαν.


Η αστυνομία ακόμη αναζητεί τον ληστή με τα ντόνατς.


in.gr

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Ασυνήθιστη γέφυρα κατασκευασμένη για… πλημμύρες

Περίεργα22 Φεβ 201812.05

Μια ασυνήθιστη γέφυρα της Ολλανδίας έρχεται να ανατρέψει τα αρχιτεκτονικά δεδομένα.

12χρονη τραγουδάει σε 102 γλώσσες και σπάει 2 ρεκόρ γκίνες ταυτόχρονα!

Περίεργα22 Φεβ 201810.11

Η Suchetha Satish, είναι ένα 12χρονο κορίτσι από την Ινδία που ζει στο Ντουμπάι και πρόσφατα κατέρριψε δύο ρεκόρ γκίνες ταυτόχρονα.

Ένα δέντρο που… αναβλύζει νερό!

Περίεργα21 Φεβ 201811.05

Πρόσφατα κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο ένα βίντεο που μας αποκαλύπτει ένα μοναδικό φυσικό φαινόμενο σε ένα χωριό που ονομάζεται Dinoša.

Σε ροζ αγγελίες βρέθηκε να... φιγουράρει μια 80χρονη, παρά τη θέληση της

Περίεργα20 Φεβ 201817.05

«Με έπαιρναν και μου ζητούσαν ραντεβού»

Το τελευταίο, ανέγγιχτο δάσος του πλανήτη

Περίεργα20 Φεβ 201815.05

Τα απομακρυσμένα δάση του βορειοανατολικού Περού είναι τεράστια ώστε τα σύννεφα που σχηματίζονται από πάνω τους μπορούν να επηρεάσουν τις βροχοπτώσεις στις ΗΠΑ

Μέρη του πλανήτη που πρωταγωνιστούν σε αγαπημένες ταινίες

Περίεργα20 Φεβ 201812.51

Με πολλές γνώριμες σκηνές γυρισμένες σε Αμερική και Αγγλία γνωστές παλιές αλλά και πρόσφατες ταινίες μας συστήνονται ξανά.

Ο Πούτιν αφήνει τους δικαστικούς να οδηγούν ακόμη και... μεθυσμένοι

Περίεργα18 Φεβ 201815.05

Τροποποιείται ο κώδικας οδικής κυκλοφορίας

42.000 σπίρτα παίρνουν φωτιά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Περίεργα18 Φεβ 201815.05

Ένας νεαρός, ονόματι Γουάλας κατάφερε να γίνει viral στο διαδίκτυο, υλοποιώντας μια απρόσμενη ιδέα που του ήρθε στο μυαλό

Μασούτης


Mollers




Interlife Kids





Typosthes.gr - Twitter

Job Festival



Ελλήνων Κόσμημα



Typosthes.gr - Facebook