24

ΝΟΕ
2017

Για να τους γλυκάνει

Πρώτα τους λήστεψε και μετά τους... κέρασε

14 Νοε 201721.05

Μεταξύ των τριών ληστών, ο ένας ήταν... πονόψυχος. Πρώτα πήρε τα κινητά από τους πελάτες του καταστήματος το οποίο λήστεψε με τους συνεργούς του, και μετά τους κέρασε ντόνατς...


Το απίστευτο περιστατικό σημειώθηκε στο Χιούστον των ΗΠΑ. Η ληστεία σημειώθηκε στις 16 Οκτωβρίου, ωστόσο τώρα είδε το φως της δημοσιότητας το βίντεο από την κάμερα ασφαλείας του καταστήματος.


Τρεις άνδρες εισέβαλαν σε κατάστημα πώλησης ντόνατς. Οι δύο από τους τρεις ληστές επικεντρώθηκαν στο ταμείο, ζητώντας τις εισπράξεις. Ο τρίτος κατευθύνθηκε προς τους πελάτες που βρίσκονταν στο κατάστημα την ώρα της ληστείας και τους ζήτησε τα κινητά τηλέφωνά τους.


Οι πελάτες παρέδωσαν τα κινητά τους και ο τρίτος ληστής πήδηξε πάνω από τον πάγκο. Αφού αντάλλαξε κάποιες κουβέντες με τους πελάτες, τούς έδωσε από ένα ντόνατ μέσα σε κουτάκι... Στη συνέχεια οι δράστες έφυγαν.


Η αστυνομία ακόμη αναζητεί τον ληστή με τα ντόνατς.


in.gr

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Φάρμα του 17ου αιώνα μεταμορφώθηκε σε υπέροχο ξενοδοχείο!

Περίεργα23 Νοε 201720.05

Αν κάποιος θέλει να απολαύσει τη φύση της Νορβηγίας τότε αυτό το ξενοδοχείο είναι η επιλογή του!

10 παράξενες μπύρες στον κόσμο λόγω… γεύσης!

Περίεργα23 Νοε 201718.05

Συνδυασμοί γεύσεων και αρώματα που παραξενεύουν συνθέτουν τα μείγματα στις μπύρες που θα δείτε στη συνέχεια.

Ποια είναι η μεγαλύτερη αεροπορική εταιρεία στον κόσμο που δεν δέχεται επιβάτες;

Περίεργα23 Νοε 201715.05

Τα αεροπλάνα χωρίς παράθυρα που δεν μεταφέρουν επιβάτες είναι το κλειδί για μια βιομηχανία πολλών δισεκατομμυρίων λιρών

21.500 ευρώ δίνει ελβετικό χωριό για να προσελκύσει κατοίκους

Περίεργα23 Νοε 201712.05

Πολλά χρήματα προσφέρει το χωριό Albinen για να προλάβει την εγκατάλειψή του!

Ο πρόωρος χριστουγεννιάτικος στολισμός… μάς κάνει πιο ευτυχισμένους!

Περίεργα23 Νοε 201710.38

Γι’ αυτούς που τα Χριστούγεννα έρχονται λίγο νωρίτερα, τα νέα είναι πολύ ευχάριστα.

Το παλαιότερο εστιατόριο της Ευρώπης είναι 700 ετών!

Περίεργα22 Νοε 201720.05

Βρίσκεται στην Πολωνία, σε μια υπόγεια ζυθοποιία και χρονολογείται από το 1273, ενώ είναι το παλαιότερο εστιατόριο της Ευρώπης.

Η Λυών είναι ένα μεγάλο υπαίθριο μουσείο γκράφιτι!

Περίεργα22 Νοε 201714.05

Για τις τελευταίες τέσσερις δεκαετίες μια ομάδα καλλιτεχνών στην Λυών μετασχηματίζει την πόλη σε μια τεράστια υπαίθρια γκαλερί τέχνης.

Ρωσική σαλάτα, η ιστορία και η αλήθεια

Περίεργα22 Νοε 201711.05

Οι Ρώσοι σίγουρα γελάνε όταν βλέπουν τη δική μας ρωσική σαλάτα.

Φελισέτ: Η μοναδική γάτα που ταξίδεψε στο διάστημα

Περίεργα22 Νοε 201708.05

Όλοι θυμούνται τη σοβιετική σκυλίτσα Λάικα που ταξίδεψε στο διάστημα, αλλά πόσοι θυμούνται τη γαλλική γάτα Φελισέτ που έκανε κάτι παρόμοιο;

Είναι αυτά τα βαγόνια τρένου του μέλλοντος;

Περίεργα21 Νοε 201720.05

Οι επιβάτες που θα ταξιδεύουν με αυτό το τρένο το πιο πιθανόν είναι πως δεν θα θέλουν να… κατέβουν!