18

ΔΕΚ
2017

Η αεροπορική εταιρεία Emirates αποκαλύπτει τις πλήρως εξοπλισμένες σουίτες Α’ θέσης στον στόλο των Boeing 777.

Σουίτες στον… αέρα!

17 Νοε 201711.05

Η αεροπορική εταιρεία Emirates παρουσίασε πρόσφατα τις ιδιωτικές σουίτες 3,7 τ.μ. της Α’ θέσης στα αεροσκάφη της Boeing 777 που διαθέτουν μίνι μπαρ και τηλεόραση 32 ιντσών. Διαθέτουν επίσης γκουρμέ τραπεζαρία, κιάλια για καλύτερη θέαση από το παράθυρο καθώς και έλεγχο φωτισμού και θερμοκρασίας.

perierga.gr - Σουίτες στον... αέρα!

Οι σουίτες χαρίζουν πλήρη ιδιωτικότητα, ενώ οι πελάτες μπορούν να τηλεφωνήσουν στο πλήρωμα για αιτήματα παροχής υπηρεσιών χωρίς να αφήσουν την άνεση της σουίτας τους και το πλήρωμα από την πλευρά του μπορεί να σερβίρει ποτά και καναπεδάκια μέσω ειδικού παραθύρου εξυπηρέτησης χωρίς να ενοχλεί τους επιβάτες.

perierga.gr - Σουίτες στον... αέρα!

Ο μεγαλύτερος αερομεταφορέας της Μέσης Ανατολής, μόλις ανέβασε τον πήχη στις αεροπορικές μεταφορές, αφού οι υπερσύγχρονες σουίτες της δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα σε πολυτέλεια, άνεση και λειτουργικότητα – και κοστίζουν από 7.000 λίρες ανά πτήση.

perierga.gr - Σουίτες στον... αέρα!
perierga.gr - Σουίτες στον... αέρα!
perierga.gr - Σουίτες στον... αέρα!

perierga.gr

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Ένα εντυπωσιακό παλάτι χτισμένο πάνω σε ποτάμι

Περίεργα17 Δεκ 201720.05

Ένα παλάτι μοναδικό γιατί είναι χτισμένο στα νερά ενός ποταμού αλλά και γιατί σε όλη σχεδόν την ιστορία του διοικήθηκε από γυναίκες

Τα πιο μεγάλα και πολυτελή γιοτ του 2017

Περίεργα17 Δεκ 201717.05

Οι πλούσιοι αυτού του πλανήτη διαθέτουν γιοτ που όταν ρίχνουν τις άγκυρες προκαλούν εντυπώσεις

Όταν τα φύλλα που πέφτουν γίνονται τέχνη

Περίεργα17 Δεκ 201714.05

Το φθινόπωρο έχει μια μαγευτική ομορφιά ιδιαίτερα όταν τα δέντρα αποβάλλουν τα φύλλα τους δημιουργώντας ένα πολύχρωμο χαλί.

Η άγνωστη όμορφη χριστουγεννιάτικη αγορά της Ευρώπης

Περίεργα17 Δεκ 201711.05

Μια εκθαμβωτική χριστουγεννιάτικη αγορά σε μια ιστορική ευρωπαϊκή πόλη, έχει γοητεύσει τους travel bloggers αλλά η θέση της μπορεί να σας εκπλήξει

Ένα άγαλμα του Προμηθέα στο Τόκυο!

Περίεργα17 Δεκ 201708.05

Το μακρινό Τόκυο, η πρωτεύουσα της Ιαπωνίας, δεν είναι σίγουρα το πρώτο μέρος που μας έρχεται στο μυαλό όταν μιλάμε για τον Προμηθέα.

Τυφλός και κωφός ταξιδιώτης έχει γυρίσει 125 χώρες μόνος του

Περίεργα16 Δεκ 201720.05

O Tony Giles με ένα backpack στους ώμους επισκέφθηκε μόνος του 125 χώρες σε όλο τον κόσμο, παρά το γεγονός ότι είναι τυφλός και κωφός.

NASA: Ανακάλυψε ηλιακό σύστημα με πλανήτες σαν τη Γη

Περίεργα16 Δεκ 201717.05

Οι υπεύθυνοι της διαστημικής υπηρεσίας μίλησαν για ανακάλυψη ηλιακού συστήματος με ισάριθμους πλανήτες με το δικό μας

Πού περισσεύουν και πού λείπουν οι γυναίκες στην Ευρώπη

Περίεργα16 Δεκ 201714.05

Τα ποσοστά ανδρών και γυναικών στις χώρες της Ευρώπης. Πού βρίσκεται η Ελλάδα

Μαγευτικές χριστουγεννιάτικες εικόνες από όλο τον κόσμο!

Περίεργα16 Δεκ 201711.05

Μοναδικές χριστουγεννιάτικες εικόνες από διάφορα μέρη του κόσμου, που είναι όμορφα όλες τις εποχές του χρόνου αλλά τα Χριστούγεννα σκεπάζονται με ένα μαγικό πέπλο