20

ΦΕΒ
2018

Η φωτογραφία έχει γίνει viral της τελευταίες ώρες και όχι άδικα, όπως μπορείτε να δείτε και μόνοι σας.

Βρήκε τον πιο απίθανο τρόπο για να μην χρεωθεί την πλαστική σακούλα! (ΦΩΤΟ)

21 Ιαν 201819.05

Ένας μίνι παροξυσμός, άνευ λόγου και αιτίας ουσιαστικά, έχει προκληθεί το τελευταίο διάστημα με την χρέωση των καταστημάτων στις πλαστικές σακούλες, καθώς δεν είναι λίγοι εκείνοι που προσπαθούν να γλιτώσουν αυτά τα 4 λεπτά..

Ένας τύπος όμως, βρήκε τον επικότερο τρόπο για να γλιτώσει αυτό το ποσό, όπως μπορείτε να δείτε στην φωτογραφία που έχει γίνει viral εδώ και λίγες ώρες σε Facebook και Twitter.

Ο συγκεκριμένος λοιπόν (αν όντως είναι πραγματική η φωτογραφία ή αν δεν έγινε κάτι μετά που να αλλάζει τα δεδομένα) έσκασε μύτη σε σούπερ μάρκετ με ένα καρότσι από αυτά που χρησιμοποιούν στην οικοδομή για να μεταφέρουν τσιμέντο, χώματα ή χαλίκια....

gazzetta.gr

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Ο Πούτιν αφήνει τους δικαστικούς να οδηγούν ακόμη και... μεθυσμένοι

Περίεργα18 Φεβ 201815.05

Τροποποιείται ο κώδικας οδικής κυκλοφορίας

42.000 σπίρτα παίρνουν φωτιά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Περίεργα18 Φεβ 201815.05

Ένας νεαρός, ονόματι Γουάλας κατάφερε να γίνει viral στο διαδίκτυο, υλοποιώντας μια απρόσμενη ιδέα που του ήρθε στο μυαλό

Ο πιο καλός ο μαθητής... φορούσε Αρμάνι

Περίεργα18 Φεβ 201811.05

Οι γνώσεις στην Ιαπωνία κοστίζουν... κάτι παραπάνω

Ένα νησί φτιαγμένο από πλαστικά μπουκάλια!

Περίεργα18 Φεβ 201808.05

Ένα διαφορετικό είδος διακοπών υπόσχεται αυτό το νησί που βρίσκεται κοντά σε έναν από τους πιο δημοφιλής εξωτικούς προορισμούς του κόσμου, την Καραϊβική.

Ο δρόμος που πετούν πουλιά κατά χιλιάδες!

Περίεργα17 Φεβ 201820.05

Στο βίντεο θα δείτε πουλιά πετούν κατά χιλιάδες πάνω από τα κεφάλια των οδηγών δημιουργώντας ένα μοναδικό θέαμα.

Παρθένα ετών 29 σε τέσσερις μήνες θα γεννήσει το πρώτο της παιδί

Περίεργα17 Φεβ 201815.05

Μπορεί να ακούγεται απίστευτο, αλλά σε τέσσερις μήνες μια 29χρονη γυναίκα από τον Καναδά θα φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί, χωρίς να έχει κάνει ποτέ σεξ στη ζωή της.

Τα πιο γρήγορα ζώα στη γη

Περίεργα17 Φεβ 201811.05

Μπροστά στα ζώα της λίστας ακόμη και ο γρηγορότερος άνθρωπος του κόσμου, ο Usain Bolt, θα έμοιαζε… χελώνα!

Βρετανία: Θύελλα αντιδράσεων για «σεξιστικά καροτσάκια» σούπερ μάρκετ!

Περίεργα17 Φεβ 201808.05

Εκπρόσωποι φεμινιστικών οργανώσεων φτάνουν στο σημείο να κάνουν λόγο για «απαρτχάιντ» και διακρίσεις με βάση το φύλο

Θεαματικές αεροφωτογραφίες του Ντουμπάι!

Περίεργα16 Φεβ 201817.05

Οι εκπληκτικές αεροφωτογραφίες που θα δείτε αποκαλύπτουν τις ιδιαίτερες ομορφιές του Ντουμπάι από μια ασυνήθιστη οπτική.

Τοπία από κλωστή και βελόνα!

Περίεργα16 Φεβ 201814.05

Μια καλλιτέχνης που με μοναδικά υλικά μια βελόνα και μια κλωστή δημιουργεί μικρά έργα τέχνης.

Μασούτης


Mollers




Interlife Kids





Typosthes.gr - Twitter

Job Festival



Ελλήνων Κόσμημα



Typosthes.gr - Facebook