22

ΟΚΤ
2017

Η θερμοκρασία ανεβαίνει και τα ζώα επιζητούν λίγη δροσιά όπου κι αν την βρουν

Σκυλιά απολαμβάνουν το μπάνιο τους! (photos)

30 Ιουλ 201512.05

Κάπως έτσι βουτάνε σε αυτοσχέδιες πισίνες, σε σιντριβάνια, λεκάνες ακόμα και στις πισίνες των αφεντικών τους απολαμβάνουν τα μακροβούτια τους. Σε κάθε περίπτωση πάντως το αποτέλεσμα προκαλεί πολλά χαμόγελα και είναι άκρως διασκεδαστικό. Γιατί δεν απουσιάζουν βέβαια οι πλάκες, τα αστεία, οι άγαρμπες κινήσεις ακόμα και τα τεράστια χαμόγελα που προδίσουν την ικανοποίησή τους από τη βουτιά!

perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό!

perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό!

perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό!

perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό!

perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό!

perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό!
perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό!

perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό!

 

perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό!

perierga.gr - Ζώα δροσίζονται στο νερό! 

perierga.gr


ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(3)

ΑΒ Βασιλόπουλος

Επισκέπτες μουσείων… ταιριάζουν με τα έργα τέχνης!

Περίεργα21 Οκτ 201720.05

Οι επισκέπτες στέκονται μπροστά στα έργα τέχνης και ταιριάζουν χρωματικά με αυτά…

Δέντρα με παράξενο σχήμα αποκτούν… ζωή!

Περίεργα21 Οκτ 201714.05

Θα σας κάνουν να τα κοιτάξετε πολλές φορές…

Ο πιο θανατηφόρος βάτραχος στον κόσμο!

Περίεργα21 Οκτ 201711.05

Μπορεί να είναι μικροσκοπικός αλλά δεν γλιτώνεις από το δηλητήριό του!

Μικρή πολική αρκούδα βρέθηκε 700 χιλιόμετρα από την Αρκτική (φωτό)

Περίεργα21 Οκτ 201708.05

Η Ούμκα εντοπίστηκε στο Γιακούτσκ όπου δέχθηκε τα ψάρια και την φροντίδα των ντόπιων πριν μεταφερθεί στην Μόσχα.

Μικρή πολική αρκούδα βρέθηκε 700 χιλιόμετρα από την Αρκτική (φωτό)

Περίεργα21 Οκτ 201708.05

Η Ούμκα εντοπίστηκε στο Γιακούτσκ όπου δέχθηκε τα ψάρια και την φροντίδα των ντόπιων πριν μεταφερθεί στην Μόσχα.

Εντυπωσιακό και σπάνιο μανιτάρι που απειλείται με εξαφάνιση!

Περίεργα20 Οκτ 201720.05

Η κοινή ονομασία του είναι “τσαλακωμένο ροδάκινο

Σωλήνας λάβας στο φεγγάρι, το σημείο για τις πρώτες αποικίες

Περίεργα20 Οκτ 201717.05

Ο σωλήνας λάβας βρίσκεται στην περιοχή Marius Hills της σελήνης.

Veda Village: Ένα χωριό για χορτοφάγους!

Περίεργα20 Οκτ 201714.05

Το Veda Village είναι το πρώτο χορτοφαγικό οικιστικό συγκρότημα στη Ρωσία…

Το σεξ στο μέλλον θα γίνεται με φίλους και χωρίς κανένα ταμπού!

Περίεργα20 Οκτ 201712.05

Σύμφωνα με έρευνα γερμανικής ιστοσελίδας στο εγγύς μέλλον η δημιουργία οικογένειας δεν θα είναι ένα θέμα που θα απασχολεί τα ζευγάρια

Κινέζος πανεπιστημιακός: «Χάστε κιλά για να περάσετε τα μαθήματα»