15

ΔΕΚ
2017

Μερικές φορές ο κόσμος συνωμοτεί και συμβαίνουν τα πιο απίστευτα πράγματα.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ: 18 συμπτώσεις που μπορούν να συμβούν μια φορά στο ένα εκατομμύριο! (photos)

30 Ιουλ 201517.05

Στις παρακάτω φωτογραφίες θα δούμε 18 συμπτώσεις που μπορεί να τις πετύχεις μια φορά στα ένα εκατομμύριο χρόνια.

Δείτε τις φωτογραφίες :

 

tromaktiko.gr


ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(5)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Φωτιά καίει εδώ και 100 χρόνια σε ανθρακωρυχείο της Ινδίας (video)

Περίεργα15 Δεκ 201717.05

Σε ένα από τα μεγαλύτερα κοιτάσματα άνθρακα της Ινδίας υπάρχει μια από τις μεγαλύτερες πυρκαγιές στον κόσμο.

Η παλαιότερη πόλη της Ρωσίας

Περίεργα15 Δεκ 201715.05

Βρίσκεται σε μια στενή λωρίδα γης μεταξύ της Κασπίας Θάλασσας και του Καυκάσου στα δυτικά της Ευρασίας και είναι η πόλη Derbent

Αγόρι με παράξενη πάθηση μπορεί να φάει μόνο ροδάκινα!

Περίεργα15 Δεκ 201712.28

Μερικές φορές, όταν πρόκειται για το αγαπημένο σου γεύμα, σκέφτεσαι ότι θα μπορούσες να το τρως όλη μέρα κάθε μέρα

Ο τέως και η πρώην μου! Τα χρησιμοποιούμε σωστά;

Περίεργα13 Δεκ 201720.05

Είναι δύο λέξεις που στους περισσότερους από εμάς ακούγονται ταυτόσημες. Είναι όμως έτσι και πότε πρέπει να χρησιμοποιούμε την κάθε μία;

Ρεκόρ Γκίνες για την Ουρουγουάη με μπάρμπεκιου 16 τόνων!

Περίεργα13 Δεκ 201718.05

Η Ουρουγουάη είναι πλέον η κάτοχος του ρεκόρ Γκίνες για το μεγαλύτερο μπάρμπεκιου στον κόσμο.

Γιατί βλέπουμε τους ίδιους εφιάλτες ξανά και ξανά

Περίεργα13 Δεκ 201716.05

Δεν αποτελεί έκπληξη το γεγονός ότι στοιχεία και εικόνες από την καθημερινή μας ζωή πιθανότητα επηρεάζουν τα όνειρά μας

Το... απειλητικό σημείωμα δασκάλας σε μαθητές για τον στολισμό