20

ΟΚΤ
2017

Γιατί να κουραζόμαστε..

Εννέα προϊόντα που όλοι οι τεμπέληδες χρειαζόμαστε!

01 Αυγ 201510.05

Ας το παραδεχθούμε όλοι ότι είμαστε τεμπέληδες. Βαριόμαστε να κάνουμε περιττά πράγματα, τα θέλουμε όλα στο χέρι.

Δεν φταίμε εμείς, οι άλλοι έχουν ενέργεια και κάνουν πράγματα που δεν χρειάζεται.

Σας παρουσιάζουμε εννιά προϊόντα που υπάρχουν ήδη στο εμπόριο και κάνουν τη ζωή των τεμπέληδων καλύτερη.

 

Μπασκέτα που σου επιστρέφει το μπαλάκι οπότε δεν χρειάζεται να σηκώνεσαι από την καρέκλα σου.  

 

Καρέκλα που και τον καφέ σου ζεσταίνει και σου κάνει και μασάζ.

 

Σκουπιδοτενεκές με τηλεχειριστήριο! Πόσο τέλειο

 

Πρίζες στο τραπεζάκι για να φορτίζουμε το κινητο μας     

 

Γυαλιά με καθρέπτες για να μην σηκώνεις ποτέ το κεφάλι όταν διαβάζεις ξαπλωμένος

 

Κομοδίνο-ψυγείο για το υπνοδωμάτιο!

 

Ξυπνητήρι-καφετιέρα για να έχεις έτοιμο καφέ αμέσως μόλις ξυπνήσεις

 

Μαξιλάρι-τηλεκοντρόλ τηλεόρασης

 

Βάζεις αυτό στο δάχτυλό σου και διαβάζεις ξεκούραστα  

 

 

in.gr


ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(6)

Κινέζος πανεπιστημιακός: «Χάστε κιλά για να περάσετε τα μαθήματα»

Περίεργα19 Οκτ 201720.05

Αμφιλεγόμενη μέθοδος για τη μείωση της παχυσαρκίας

Ένας παραάξενος λόφος… αλατιού!

Περίεργα19 Οκτ 201717.05

Μια ασυνήθιστη φυσική δημιουργία στην Ουγγαρία!

Έργα τέχνης φτιαγμένα από παράξενα υλικά!

Περίεργα19 Οκτ 201714.05

Από καφέ και ταινία μέχρι κουτάκια αναψυκτικών και χυμούς, τα έργα τέχνης που θα δείτε στη συνέχεια είναι αποτέλεσμα σύνθεσης παράδοξων υλικών.

Γιατί πολλοί άνθρωποι δεν βλέπουν καθόλου όνειρα; Οι επιστήμονες εξηγούν

Περίεργα19 Οκτ 201708.05

Τι συμβαίνει με τα όνειρα επιτέλους; Γιατί δεν μπορούμε να θυμηθούμε τι όνειρο είδαμε ή δεν θυμόμαστε καν αν είδαμε κάποιο όνειρο; Τι μας συμβαίνει;

Ζώα που δεν έχουν καθόλου… φωτογένεια!

Περίεργα18 Οκτ 201721.05

Τα κλικ των φωτογράφων της άγριας ζωής που έχουν αρκετή πλάκα…

Αληθοφανή… γλυκά από πορσελάνη και γυαλί!

Περίεργα18 Οκτ 201719.05

Οι δημιουργίες δεν είναι τροφή για το στομάχι αλλά για τα… μάτια!

Φάρμα σε σχήμα πίτσας καλλιεργεί μόνο υλικά για πίτσα!

Περίεργα18 Οκτ 201717.05

Στον Καναδά ένα αγρόκτημα καλλιεργεί βασιλικό, ντομάτες ενώ εκτρέφει χοίρους και αγελάδες… μόνο για πίτσες!

Τα 10 καλύτερα εστιατόρια του 2017 στον κόσμο!

Περίεργα18 Οκτ 201715.05

Γκουρμέ ανησυχίες και γευστικά πιάτα σε συνδυασμό με ένα υπέροχο περιβάλλον και άριστη φιλοξενία!

Η Μπαρτσελόνα… φοράει φανέλες στα ελληνικά!

Περίεργα18 Οκτ 201712.55

H Μπαρτσελόνα καλεί τους φίλους της να πάρουν ένα μάθημα ελληνικών