27

ΦΕΒ
2017

Τήρησε την υπόσχεσή του!

Θεσσαλονίκη: Μετά από 16 χρόνια, ο Σάκης Αρναούτογλου υπό χιονιά! (Video)

10 Ιαν 201716.40

Έξω από την ΕΡΤ3, με το χιόνι να πέφτει πυκνό, βρέθηκε σήμερα το μεσημέρι ο Σάκης Αρναούτογλου και έκανε ενημέρωση για τον καιρό με video που μετέδωσε από τον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook.

«Μετά από το 2006 είναι η πρώτη σοβαρή πλέον χιονόπτωση. Το είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου εάν υπάρξει ξανά σοβαρή χιονόπτωση θα ξαναέρθω εδώ, όπως έκανα το 2001, στις 16 Δεκεμβρίου», είπε μεταξύ άλλων. Ο Σάκης Αρναούτογλου είπε ότι και αύριο θα χιονίσει στη Θεσσαλονίκη περίπου τις ίδιες ώρες. Η ένταση μπορεί να είναι ίδια ίσως και λιγότερη, όπως είπε.

Δείτε το βίντεο 

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(11)

Θεσσαλονίκη: Επίγειος παράδεισος έγινε παραλία… σκουπιδότοπος! (ΦΩΤΟ)

Τοπικά27 Φεβ 201721.40

Ένα πανέμορφο αναξιοποίητο σημείο της Θεσσαλονίκη 

Δείτε ΦΩΤΟ και VIDEO από τα BlackHawk των ΗΠΑ στη Θεσσαλονίκη

Τοπικά27 Φεβ 201720.57

Επιβεβαίωση της στρατηγικής θέσης της Θεσσαλονίκης 

Θεσσαλονίκη: Ξεκίνησε η επιστροφή των εκδρομέων – Κίνηση στα διόδια

Τοπικά27 Φεβ 201720.07

Αυξημένη κίνηση στις εισόδους της πόλης

Νεκρό δελφίνι σε παραλία της Θεσσαλονίκης

Τοπικά27 Φεβ 201717.08

Εντοπίστηκε από κατοίκους

Θεσσαλονίκη: Με ήλιο γιορτάζουν οι Θεσσαλονικείς τα κούλουμα!

Τοπικά27 Φεβ 201714.09

Ο καιρός έκανε τελικά το χατίρι όσων θέλησαν να γιορτάσουν σήμερα

Θεσσαλονίκη: Επέκταση παλιάς παραλίας και άλλα έργα με τα 20εκ δάνειο του δήμου

Τοπικά27 Φεβ 201709.01

Επέκταση της παλιάς παραλίας από τον Λευκό Πύργο μέχρι το λιμάνι, υπογειοποίηση των κάδων απορριμάτων, ανάλαση της πλατείας Ελευθερίας και πεζοδρόμηση της Αγίας Σοφίας από την Τσιμισκή μέχρι την Λεωφόρο Νίκης μεταξύ των έργων

Καθαρά Δευτέρα: Πικ νικ και 100 δωρεάν χαρταετοί στο λιμάνι Θεσσαλονίκης!

Τοπικά27 Φεβ 201700.21

Κούλουμα για παιδιά γονείς και φίλους από το Μουσείο Φωτογραφίας Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη: Ανοιχτό το Καπάνι για 8 ώρες με εδέσματα και ολόφρεσκα θαλασσινά!

Τοπικά27 Φεβ 201700.18

Ανοιχτή θα είναι αύριο η παραδοσιακή αγορά στο Ιστορικό Κέντρο της Θεσσαλονίκης

ΕΛΠΕ - Υποτροφίες




mollers gellyfishes

trivizas

trivizas




Ελλήνων Κόσμημα



Balkan Festival


Typosthes.gr - Twitter

Typosthes.gr - Facebook