24

ΑΠΡ
2017

Απίστευτες καταστάσεις στους δρόμους της Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη: Εγκλωβισμένοι οδηγοί – Έκανε 2 ώρες για… 2 χιλιόμετρα!

10 Ιαν 201716.43

Αυξάνονται ώρα με την ώρα τα κυκλοφοριακά προβλήματα σε όλη τη Θεσσαλονίκη. Αυτή την ώρα, ουσιαστική η πόλη έχει «χάσει» την δυτική είσοδό της, με πολύωρες καθυστερήσεις ακόμη και για πολύ μικρή απόσταση.

Ενδεικτικό είναι το περιστατικό που αναφέρει αναγνώστης στο typosthes.gr, ο οποίος ξεκίνησε από Γιαννιτσών με Κωλέττη στο ύψος του One Salonica και του πήρε δύο ώρες για να φτάσει μέχρι τα Δικαστήρια Θεσσαλονίκης! Ενδεικτικά να αναφέρουμε πως η συγκεκριμένη απόσταση διανύεται με τα πόδια μέσα σε 10 λεπτά, ενώ το google maps δίνει πρόβλεψη για… τέσσερα λεπτά.



Ίδια εικόνα και στην ανατολική είσοδο της πόλης, στην Βούλγαρη. Σημαντικές καθυστερήσεις πρέπει να αναμένουν οι οδηγοί και στη Λεωφόρο Νίκης, την λεωφόρο Μεγάλου Αλεξάνδρου, την Β. Όλγας, την Τσιμισκή, την Εγνατία και ουσιαστικά όλο το κέντρο. 

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(1)

Θεσσαλονίκη: Επιστρέφει το θρυλικό Μακεδονία Παλλάς σε 7 μέρες! (ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ)

Τοπικά24 Απρ 201700.18

Επανέναρξη για το σύμβολο της πόλης - Δείτε το νέο λογότυπο του ξενοδοχείου

OK!Thess: Επιχειρηματικότητα και καινοτομία για 3 μέρες στη Θεσσαλονίκη!

Τοπικά24 Απρ 201700.14

Το διάσημο τριήμερο επιχειρηματικότητας που καλεί δημιουργικούς ανθρώπους να παρουσιάσουν τις ιδέες τους

Θεσσαλονίκη: Καινοτομίες από συνεργασίες 2.700 μαθητών στο ΝΟΗΣΙΣ!

Τοπικά24 Απρ 201700.09

240 καινοτόμες εργασίες θα παρουσιαστούν στο 9ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής!

Καιρός στη Θεσσαλονίκη - Εβδομάδα με "άρωμα" καλοκαιριού ξεκινά σήμερα

Τοπικά24 Απρ 201700.02

Η πρόγνωση του καιρού από την ΕΜΥ για σήμερα, Δευτέρα 24/4

Φωτογραφία από το Lamiareport.gr

Σύγκρουση τρένου με νταλίκα στην γραμμή Θεσσαλονίκη-Αθήνα - Διακοπή δρομολογίων

Τοπικά23 Απρ 201723.45

Η νταλίκα παραβίασε φυλασσόμενη ισόπεδη διάβαση

Κλέφτες για γέλια στην Κρήτη - Τους "έπιασε" η κάμερα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τοπικά23 Απρ 201722.55

Προσπάθησαν να ανοίξουν ένα ψυγείο δύο φορές!

Φωτογραφία αρχείου

Θεσσαλονίκη: Σύγκρουση Ι.Χ με μηχανή - Ένας νεκρός

Τοπικά23 Απρ 201721.57

Ακόμη ένα άτομο νοσηλεύεται σε σοβαρή κατάσταση

Σάκης Αρναούτογλου: "Άρωμα" καλοκαιριού μέσα στη βδομάδα με 28-29 βαθμούς