25

ΣΕΠ
2017

Η Κλινική ΓΕΝΕΣΙΣ αγαπάει... τον Πολιτισμό!

Θεσσαλονίκη: Νέα καθίσματα σε θερινό σινεμά, μέσω χορηγίας! (ΦΩΤΟ)

17 Ιουλ 201720.30

Η «Γένεσις» Μαιευτική Γυναικολογική Χειρουργική Κλινική θεωρεί χρέος της να στηρίξει πολιτιστικούς θεσμούς που μάλιστα βρίσκονται στη γειτονιά της! 

Έτσι, αποφάσισε και ανακατασκεύασε τα καθίσματα στον Θερινό Κινηματογράφο Πυλαίας, ο οποίος προσφέρει στην τοπική κοινωνία εκτός από ποιοτικές ταινίες και ένα περιβάλλον χαλάρωσης και επιμόρφωσης. Κατά την τελετή της έναρξης της φετινής σεζόν την Τετάρτη 28 Ιουνίου, ο Δήμαρχος Χορτιάτη-Πανοράματος κ. Ιγνάτιος Καϊτετζίδης και ο Πρόεδρος της ΚΕΠΑΠ κ. Γιάννης Καρτάλης τίμησαν για την προσφορά αυτή τον Πρόεδρο της Κλινικής ΓΕΝΕΣΙΣ κ. Γιώργο Φραγγίδη και τον Διευθύνοντα Σύμβουλο Θάνο Κόϊο. 

Η Κλινική δεσμεύεται ότι θα στηρίζει με κάθε τρόπο ενέργειες προσφοράς στην κοινωνία.

Εδώ και 13 χρόνια η «ΓΕΝΕΣΙΣ» πρωταγωνιστεί στην παροχή ιατρικών υπηρεσιών υψηλής ποιότητας, υποστηρίζει  και στέκεται στο πλευρό της τοπικής κοινωνίας πραγματοποιώντας ενέργειες που έχουν ως κέντρο τον άνθρωπο.

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Η επίσημη ανακοίνωση του Λιμενικού για την τραγωδία στην Χαλκιδική

Τοπικά25 Σεπ 201700.45

Νεκρή μία γυναίκα δύτης - Σε νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης ο άνδρας

Θεσσαλονίκη: Έρχονται Τσίπρας και Μητσοτάκης για τη Σύνοδο "Thessaloniki Summit 2017"

Τοπικά25 Σεπ 201700.14

Η Θεσσαλονίκη στο πολιτικό και οικονομικό επίκεντρο - 7 παράλληλες συνεδριακές εκδηλώσεις

Χωρίς νερό για 6 ώρες περιοχή της Θεσσαλονίκης

Τοπικά25 Σεπ 201700.03

Δείτε σε ποιες οδούς και τι ώρα αναμένεται να επανέλθει το νερό

Καιρός στη Θεσσαλονίκη - Ήρθε το φθινόπωρο με έκτακτο δελτίο και βροχές!

Τοπικά25 Σεπ 201700.01

Η πρόγνωση του καιρού για σήμερα, Δευτέρα 24/9, από την ΕΜΥ

Χαλκιδική: Τραγωδία με νεκρή δύτη - Προσπάθησαν να σπάσουν παγκόσμιο ρεκόρ

Τοπικά24 Σεπ 201721.02

Νεκρή ανασύρθηκε η γυναίκα - Με ελικόπτερο στη Θεσσαλονίκη ο άνδρας

Θεσσαλονίκη: Η αλήθεια πίσω από τη φωτιά του 1917

Τοπικά24 Σεπ 201718.48

Μια βραδιά αναζήτησης της ιστορίας, της ταυτότητας, της αλήθειας μίας πόλης

Θεσσαλονίκη: Voltαρε ο κόσμος στη Νέα Παραλία!

Τοπικά24 Σεπ 201717.37

Παρουσία του Περιφερειάρχη Κεντρικής Μακεδονίας, Απόστολου Τζιτζικώστα, ο οποίος ανακοίνωσε την αγορά 50 ηλεκτρικών οχημάτων στην Περιφέρεια!

Θεσσαλονίκη: Τρέξιμο-ρεκόρ για 50 ώρες στο "Τρέξε χωρίς Τερματισμό"!

Τοπικά24 Σεπ 201715.20

Χιλιάδες κόσμου έτρεξαν για καλό σκοπό - Μαζεύτηκαν 15.000€

Από τη Θεσσαλονίκη με αγάπη - 100.000 γεύματα για μικρά παιδιά στην Αφρική! (ΦΩΤΟ)

Τοπικά24 Σεπ 201714.12

Ετοιμάστηκαν σήμερα το πρωί σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στη Θεσσαλονίκη

Vodafone World of Difference


ΕΥΑΘ


ΕΛΠΕ



Κτήμα Χρηστίδη

Kosmima 2017 Helexpo


Thessaloniki Summit 2017


Typosthes.gr - Twitter

Typosthes.gr - Facebook

Fix factory