11

ΔΕΚ
2017

Πορεία αλληλεγγύης στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με επεισόδιο - Τραυματισμοί και προσαγωγές φοιτητών

Θεσσαλονίκη ΤΩΡΑ: Πορεία στο κέντρο της πόλης – Τραυματισμοί και προσαγωγές

18 Δεκ 201521.10
Φωτογραφία αρχείου

Σήμερα είναι η Παγκόσμια Ημέρα Μετανάστη και συλλογικότητες της πόλης πραγματοποιούν πορεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Λίγο πριν την έναρξη της πορείας, υπάρχουν πληροφορίες για ένα επεισόδιο με προσαγωγές δύο διαδηλωτών και τραυματισμό δύο άλλων. Οι δύο τραυματίες μεταφέρθηκαν σε νοσοκομείο.

Έπειτα, τα ΜΑΤ έκλεισαν την πορεία στη συμβολή των οδών Εγνατίας και Δωδεκανήσου, ενώ πλέον η πορεία έχει καταλήξει έξω από το ΑΤ της Πλατείας Δημοκρατίας ζητώντας την απελευθέρωση των δύο προσαχθέντων.   

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Τύπος Θεσσαλονίκης


Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Θεσσαλονίκη: "Μύρισε" Χριστούγεννα σε όλο... το κέντρο! (VIDEO)

Τοπικά11 Δεκ 201700.06

Το κέντρο της πόλης "φόρεσε" τα γιορτινά του!

Φωτογραφία αρχείου

Καιρός στη Θεσσαλονίκη - Κρύο και μέχρι... 1 βαθμό κελσίου!

Τοπικά11 Δεκ 201700.01

Η πρόγνωση του καιρού για σήμερα, Δευτέρα 11/12, από την ΕΜΥ

Φωτογραφία αρχείου

Νέα πτώση ορειβατών στον Όλυμπο - Επιχείρηση διάσωσης

Τοπικά10 Δεκ 201718.04

Στην επιχείρηση συμμετέχουν έξι διασώστες της ΕΟΔ, οκτώ στελέχη της Π.Υ. Λιτοχώρου και κλιμάκιο της 2ης ΕΜΑΚ

Θεσσαλονίκη: «Ψήνονται» πάνω από 170.000 βασιλόπιτες για την Πρωτοχρονιά!

Τοπικά10 Δεκ 201714.40

Τα αρτοποιεία της πόλης αναμένουν να πάρουν μία "ανάσα" τον Δεκέμβριο

Τραγωδία στον Όλυμπο: Φοιτητής στη Θεσσαλονίκη ο άτυχος ορειβάτης (VIDEO)

Τοπικά10 Δεκ 201713.54

Το βίντεο του Πυροσβεστικού Σώματος από τις προσπάθειες από την επιχείρηση διάσωσης

Θεσσαλονίκη: Απάτη με αγοραπωλησία αυτοκινήτου μέσω ίντερνετ

Τοπικά10 Δεκ 201712.02

Συνελήφθη 25χρονος μετά από οργανωμένη αστυνομική επιχείρηση

Δωρεάν ξεναγήσεις σήμερα – Γνωρίστε τη Θεσσαλονίκη!

Τοπικά10 Δεκ 201709.28

Οι δωρεάν ξεναγήσεις ολοκληρώνονται την επόμενη Κυριακή


Αστερόκοσμος


ΕΛΠΕ


ΘΕΣγαλα



Χριστούγεννα Δήμος Θεσσαλονίκης


ΕΥΑΘ

Mollers


Interlife Kids



Typosthes.gr - Twitter

NLP




Typosthes.gr - Facebook

Θέατρο Τ