Skip to main content
Menu

Superleague: Ποιοι θα «σφυρίξουν» ΠΑΟΚ και Άρη αυτή την αγωνιστική

Superleague: Ποιοι θα «σφυρίξουν» ΠΑΟΚ και Άρη αυτή την αγωνιστική

Στις αναμετρήσεις για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου

Οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες αυτής της αγωνιστικής για τη Superleague έγιναν γνωστοί σήμερα. Συγκεκριμένα, όπως μεταδίδει το ΑΠΕ-ΜΠΕ, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, που θα «σφυρίξουν» στις αναμετρήσεις για την 16η αγωνιστική της Super League, είναι οι εξής:

 

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

17:15 ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιώς)

Α’ βοηθός: Κούλα Χασάν (Ξάνθης)

Β’ βοηθός: Δημήτριος Σαμοΐλης (Αθηνών)

4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

 

19:00 Ατρόμητος-Παναιτωλικός

Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)

Α’ βοηθός: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών)

Β’ βοηθός: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών)

4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

 

19:30 ΟΦΗ-Πανιώνιος  

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Α’ βοηθός: Αθανάσιος Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)

Β’ βοηθός: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)

4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

17:15 Λεβαδειακός-Ολυμπιακός

Διαιτητής: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

Α’ βοηθός: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτ/νίας)

Β’ βοηθός: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

4ος: Γεώργιος Τάσσης (Ηπείρου)

 

19:00 Παναθηναϊκός-Ξάνθη

Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)

Α’ βοηθός: Αντώνιος Καρατζίκας (Αθηνών)

Β’ βοηθός: Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών)

4ος: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

 

19:30 Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Α’ βοηθός: Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

Β’ βοηθός: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής)

4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Εύβοιας)

 

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

19:00 Άρης-Λαμία

Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος

Α’ βοηθός: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

4ος: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

 

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

Α’ βοηθός: Γεώργιος Χατζηνάκος (Δράμας)

Β’ βοηθός: Χρήστος Τζιώτζιος (Θράκης)

4ος: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)

 

 

 

 

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ