ΑΝΑΤΡΟΠΗ: 3-2 ο ΠΑΟΚ και φλέγεται η Τούμπα - Δείτε τα γκολ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Σπαρτάκ "πάγωσε" την Τούμπα με δύο γκολ - Το "γύρισε" ο Δικέφαλος πριν το ημίχρονο!

Απίθανα πράγματα από τον ΠΑΟΚ ο οποίος βρέθηκε πίσω στο σκορ με 0-2 από τη Σπαρτάκ στο 17' αλλά κατάφερε να το "γυρίσει" πριν το ημίχρονο και προηγείται πλέον με 3-2! Μεγάλη ανατροπή του δικεφάλου με γκολ των Πρίγιοβιτς (πέναλτι) και Λημνιού για το 2-2 και τον Πέλκα να κάνει το 3-2!

Δείτε το γκολ με πέναλτι του Πρίγιοβιτς και το γκολ του Λημνιού:

Το γκολ της ανατροπής από τον Πέλκα για το 3-2:

Νωρίτερα η Σπαρτάκ είχε προηγηθεί με 0-2 με τα γκολ του Ποπόφ στο 7ο λεπτό και του Κουίνσι Πρόμες στο 17ο.