Η σύσταση των νέων Διοικητικών Συμβουλίων έχει ως εξής:
Διοικητικό Συμβούλιο του “Οργανισμού Βρεφονηπιακής και Οικογενειακής Μέριμνας” του Δήμου Θεσσαλονίκης (“Ο.ΒΡΕ.Π.Ο.Μ.”)
Τακτικά Μέλη
1. Γεώργιος Αρβανίτης – Δημοτικός Σύμβουλος πλειοψηφίας/Πρόεδρος
2. Κυβέλη Ρουμελιώτου – Μέλος πλειοψηφίας/Αντιπρόεδρος
3. Γεωργία Ρανέλλα – Δημοτικός Σύμβουλος πλειοψηφίας
4. Σωκράτης Δημητριάδης – Δημοτικός Σύμβουλος μειοψηφίας
5. Μιχαήλ Κωνσταντινίδης – Δημοτικός Σύμβουλος μειοψηφίας
6. Παναγιώτα Μπαχτσεβάνα – Πρόεδρος Δημοτικής Ενότητας Τριανδρίας
7. Ελένη Τσιουκαλά – Λαϊκό μέλος
8. Αθανασία Ματθιουδάκη – Λαϊκό μέλος
9. Φίλιππος Μπαντής – Λαϊκό μέλος
10. Γεωργία Καλατούδη – Λαϊκό μέλος
11. Μαρία Χατζηγεωργίου – Λαϊκό μέλος
12. Παναγιώτα Σασοπούλου – Λαϊκό μέλος
13. Ελένη Τζιούτζια – Λαϊκό μέλος
14. Δουλκερίδου Πελαγία – Λαϊκό μέλος
15. Αικατερίνη Δασκαλάκη – Εκπρόσωπος Εργαζομένων
Αναπληρωματικά μέλη
1. Στυλιανός Λιακόπουλος – Δημοτικός Σύμβουλος πλειοψηφίας
2. Αθανάσιος – Αλέξανδρος Μπαρμπουνάκης – Δημοτικός Σύμβουλος
3. Νικόλαος Φωτίου – Δημοτικός Σύμβουλος πλειοψηφίας
4. Ευστάθιος Παντελίδης – Δημοτικός Σύμβουλος μειοψηφίας
5. Ιωάννης Δελής – Δημοτικός Σύμβουλος μειοψηφίας
6. Σοφία Παύλου – Λαϊκό μέλος
7. Αικατερίνη Μπολμάτη – Λαϊκό μέλος
8. Βασίλης Φασούλας – Λαϊκό μέλος
9. Χρήστος Βοζίκης – Λαϊκό μέλος
10. Τέτη Βαρβέρη – Λαϊκό μέλος
11. Αυγή Βογιατζόγλου – Λαϊκό μέλος
12. Παρασκευή Μυρόβαλη – Λαϊκό μέλος
13. Κωνσταντίνος Αγαΐτσης – Λαϊκό μέλος
14. Αργυριάδου Λουκία - Λαϊκό μέλος
15. Άννα Καραθάνου – Εκπρόσωπος Εργαζομένων
Διοικητικό Συμβούλιο του “Συμβουλίου Ένταξης Μεταναστών”:
Τακτικά Μέλη
1. Ελεάννα Ιωαννίδου - Δημοτική Σύμβουλος μειοψηφίας / Πρόεδρος
2. Σοφία Ασλανίδου - Δημοτική Σύμβουλος πλειοψηφίας / Αντιπρόεδρος
3. Στέλλα Αβραμίδου - Δημοτική Σύμβουλος μειοψηφίας
4. Κωνσταντίνος Τσιτσελίκης - Ελληνική Ένωση για τα δικαιώματα του ανθρώπου
5. Δέσποινα Συρρή - Οργάνωση Συμβίωση
6. Αντώνιος Γαζάκης - Εθελοντικό σχολείο ελληνικής γλώσσας για τους μετανάστες
7. Άδωνις Κουλιούφας - Ελληνική Ένωση για τα Δικαιώματα του Ανθρώπου
8. Γουόλι Ντουρ - Εκπρόσωπος Κοινότητας Σενεγαλέζων
9. Λιούμπισα Βρεντσεφ - Εκπρόσωπος Σέρβικης Κοινότητας
10. Χαμίντ Χασανί - Εκπρόσωπος Κοινότητας Αφγανών
11. Βαλμπόνα Χιοτούνα Εκπρόσωπος Κοινότητας Αλβανών
Αναπληρωματικά Μέλη
1. Ιωάννης Παπανάγνου - Δικηγόρος
2. Κώστας Αβραμίδης - Μαθηματικός