20

ΦΕΒ
2018

Άφησε την τελευταία του πνοή μόλις στα 53 του χρόνια

Πέθανε ο πατέρας των Αντετοκούνμπο

30 Σεπ 201716.27

Σε ηλικία 53 ετών άφησε αιφνίδια την τελευταία πνοή του ο Τσαρλς Αντετοκούνμπο. Ο πατέρας των Γιάννη, Θανάση, Κώστα και Άλεξ υπέστη ανακοπή καρδιάς, ενώ βρισκόταν στις ΗΠΑ και συγκεκριμένα στο Μιλγουόκι, όπου αγωνίζεται ο Γιάννης. Άδεια πήρε από τον Παναθηναϊκό, ο Θανάσης Αντετοκούνμπο για να ταξιδέψει στην Αμερική.

Ο Τσαρλς Αντετοκούνμπο υπήρξε επαγγελματίας ποδοσφαιριστής της Νιγηρίας στα νεανικά χρόνια του, ενώ το 1991 εγκαταστάθηκε στην Ελλάδα μαζί με τη σύζηγό του, Βερόνικα.

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(0)

Typosthes.gr Social Media Awards 2017

Θεσσαλονίκιος πήγε για Τζόκερ και «έξυσε» για… 100.000 ευρώ!

Αθλητικά20 Φεβ 201821.39

Για καλή του τύχη έπαιξε ΣΚΡΑΤΣ και κέρδισε 

Sold out σε χρόνο-ρεκόρ το ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Αθλητικά20 Φεβ 201812.41

Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια από την ηλεκτρονική πώληση – Δεύτερη ευκαιρία αύριο για λίγους τυχερούς

Από σήμερα ηλεκτρονικά τα εισιτήρια για το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

Αθλητικά20 Φεβ 201810.40

Για τον αγώνα που θα διεξαχθεί την ερχόμενη Κυριακή στις 19:30 στο γήπεδο της Τούμπας

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Δείτε όλο το πρόγραμμα στη «μάχη» για τον τίτλο!

Αθλητικά19 Φεβ 201820.57

Πριν και μετά το ντέρμπι της Τούμπας


ΠΑΟΚ: Πιτσιρικάς… ζητάει πρωτάθλημα στον Πύργο τον Λευκό! (Video)

Αθλητικά19 Φεβ 201812.11

Το όμορφο βίντεο από τον μικρό φίλο του Δικεφάλου


Αντετοκούνμπο: ««Μάλλον θα ήμουν... σεκιούριτι σε κλαμπ, εάν δεν έπαιζα μπάσκετ»

Αθλητικά18 Φεβ 201818.30

Έτοιμος για το 2ο All Star Game της καριέρας του ο Έλληνας σούπερ σταρ

"Τρένο" ο Άρης για την Superleague - Αήττητος στον 1ο γύρο!

Αθλητικά18 Φεβ 201817.14

Οι "κίτρινοι" κέρδισαν εύκολα με 3-0 την Αναγέννηση Καρδίτσας στο Κλεάνθης Βικελίδης

«Φρούριο» η Λαμία για το ματς με τον ΠΑΟΚ (ΦΩΤΟ)

Αθλητικά17 Φεβ 201816.54

Αστυνομικές δυνάμεις «φρουρούν» το γήπεδο της Λαμίας 

Μπάσκετ: Ολυμπιακός και ΑΕΚ σήμερα στον τελικό του Κυπέλλου

Αθλητικά17 Φεβ 201813.15

Διεκδικούν το πρώτο τρόπαιο της χρονιάς, στο κλειστό «Δύο Αοράκια» του Ηρακλείου

Θεσσαλονίκη: Χαμός με τις δωρεάν σακούλες… «Χατζηπαναγής»! (ΦΩΤΟ)

Αθλητικά16 Φεβ 201819.00

Μια νέα μόδα με χιούμορ και οικολογική ευαισθησία στη Θεσσαλονίκη


Μασούτης


Mollers