17

ΝΟΕ
2017

Ένα μοναδικό έργο προβολής του ελληνικού πολιτισμού

Δωρεάν κατέβασμα για όλες τις αρχαίες ελληνικές τραγωδίες!

09 Μαϊ 201601.36

Ένα μοναδικό έργο προβολής του ελληνικού πολιτισμού, το οποίο πρέπει να διαδοθεί και να γίνει γνωστό σε όλους. Το ηλεκτρονικό περιοδικό 24grammata.com σε συνεργασία με το Φιλολογικό Φροντιστήριο “Γιώργος Δαμιανός” για πρώτη φορά, παγκοσμίως, συγκέντρωσαν όλες τις αρχαίες ελληνικές τραγωδίες, πλήρες κείμενο, στο πρωτότυπο, στη νέα ελληνική και στην αγγλική γλώσσα.

Όπως αναφέρει ο Γ. Δαμιανός "Αναζητώντας τις πνευματικές ρίζες κάθε σκεπτόμενου ανθρώπου σε τούτο τον πλανήτη, δουλέψαμε με την ελπίδα ότι τούτη η σελίδα θα καταλήξει στα χέρια ανθρώπων που θέλουν να φτιάξουν έναν καλύτερο κόσμο.

Προωθήστε τη σελίδα στους ελληνόφωνους και αγγλόφωνους γνωστούς σας".

Το κατέβασμα δεν προαπαιτεί καμία εγγραφή, εντελώς δωρεάν με ένα απλό κλικ. Μπορείτε εδώ να κατεβάσετε την πολύ ενδιαφέρουσα συλλογή.

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ;(2)

Θεσσαλονίκη: Το κάμπριο που κάνει το γύρο του διαδικτύου! (ΦΩΤΟ)

Viral News10 Νοε 201716.37

Viral το κάμπριο που κάνει βόλτα στη Θεσσαλονίκη 

Το βίντεο που έγινε viral – Ο Λεβέντης κάνει γράφιτι στη Θεσσαλονίκη;

Viral News03 Οκτ 201617.52

Αυτό το βίντεο βλέπει σήμερα όλη η Ελλάδα! 

Μαθαίνει ότι πήρε το χρυσό από την δημοσιογράφο και γίνεται viral! (Βίντεο)

Viral News09 Ιουλ 201616.51

Ο Ισπανός Μπρούνο Χορτελάνο δεν πίστευε την Ολλανδή δημοσιογράφο που τον πληροφόρησε

Η διαφήμιση για την "Γιορτή του Πατέρα" που όλοι πρέπει να δουν!

Viral News19 Ιουν 201612.35

Η άκρως συγκινητική διαφήμιση - κοινωνικό πείραμα της Dove για την γιορτή του πατέρα με την συμμετοχή των υιών

Μαγευτικές 3D ζωγραφιές στο δρόμο! (photos)

Viral News14 Μαϊ 201617.40

Εντυπωσιακή τρισδιάστατη ζωγραφική στο δρόμο

Δωρεάν κατέβασμα για όλες τις αρχαίες ελληνικές τραγωδίες!

Viral News09 Μαϊ 201601.36

Ένα μοναδικό έργο προβολής του ελληνικού πολιτισμού 

Η κρυφή ομιλία ενός δισεκατομμυριούχου – Οι πλούσιοι δεν δημιουργούν δουλειές

Viral News03 Μαϊ 201616.26

Η ομιλία που οι πλούσιοι δεν θέλουν να δεις…

Ο Αρκάς ζητάει την… παραίτηση Τσίπρα! (photo)

Viral News29 Απρ 201614.51

Δείτε το σκίτσο του Αρκά

Η συνέντευξη του Δημήτρη Μητροπάνου σε μαθητές