ΠΑΟΚ – Πανιώνιος: 1-1 στο ημίχρονο – Δείτε τα γκολ και το πέναλτι που δεν δόθηκε

Τραγική διαιτησία στην Τούμπα έκλεισε τα μάτια σε ξεκάθαρο πέναλτι

Δραματικό απόγευμα στην Τούμπα μέχρι το ημίχρονο, με τον διαιτητή να προκαλεί εκνευρισμό στον ΠΑΟΚ που βρίσκεται στο 1-1 με τον Πανιώνιο.

Ειδικότερα, στο 25ο λεπτό της αναμέτρησης στην Τούμπα ο Σταυρόπουλος «γκρέμισε» τον Κρέσπο μέσα στη μεγάλη περιοχή κάνοντάς του εμφανές πέναλτι, όμως ο διαιτητής Σκουλάς αρνήθηκε να υποδείξει την εσχάτη των ποινών.

Στη συνέχεια ο Μπίσεσβαρ (σ.σ. είχε μπει στη θέση του τραυματία Πέλκα) έδωσε το προβάδισμα στον ΠΑΟΚ στο 32ο λεπτά με σουτ μέσα από την περιοχή, νικώντας τον εξουδετερωμένο Κότνικ, αλλά ο Ντουρμισάι είχε άμεση απάντηση καθώς λίγα λεπτά αργότερα κατάφερε να φέρει το ματς στα ίσια και να διατηρήσει το προβάδισμα πρόκρισης για τον Πανιώνιο.

Δείτε τα γκολ αλλά και το πέναλτι που δεν σφυρίχτηκε.