Πέρασε από το Γιβραλτάρ με Άκπομ, Μιτρίτσα ο ΠΑΟΚ: 0-2 τη Λίνκολν (VIDEO)

Με το δεξί στους ομίλους του Conference League o ΠΑΟΚ

Αν και έδειξε να δυσκολεύεται στην αρχή του αγώνα με αντίπαλο την αδύνατη Λίνκολν στο Γιβραλτάρ, ο ΠΑΟΚ σοβαρεύτηκε εγκαίρως παίρνοντας τη νίκη με 0-2 ξεκινώντας με το δεξί στους ομίλους του Conference League.

Μετά από ένα χαμένο τετ α τετ για τον ΠΑΟΚ, και τρεις καλές στιγμές για τους γηπεδούχους, που είδαν και ένα γκολ τους να ακυρώνεται σωστά ως οφσάιτ, ο Άκπομ έγραψε στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου το 0-1, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο, ο δικέφαλος κατάφερε να σκοράρει ξανά με τον Μιτρίτσα για το τελικό 0-2 χωρίς να απειληθεί από τους γηπεδούχους.