Άρης: Ήττα με 0-2 από τον Ατρόμητο στη μάχη για την 4η θέση (VIDEO)

«Κλείδωσαν» την τέταρτη θέση οι Περιστεριώτες - Πικρία στον Άρη

Ο Ατρόμητος έχοντας σε μεγάλη μέρα τον Κουλούρη, με ένα γκολ και μία ασίστ, κατάφερε να αποδράσει με 2-0 από το Κλεάνθης Βικελίδης, κλειδώνοντας την 4η θέση, αφού απέκτησε διαφορά 6 βαθμών από τους κιτρινόμαυρους.

Οι Περιστεριώτες πήραν προβάδισμα στο 17 όταν βγήκαν στην αντεπίθεση με τον Κουλούρη να βγάζει τη σέντρα και τον Μανούσο να σκοράρει με κεφαλιά για το 1-0.

Το 0-2 διαμορφώθηκε στο 1ο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 36ο λεπτό με τον πρώτο σκόρερ του πρωταθλήματος, Ε. Κουλούρη.