Ο "Skroutz" προτείνει για σήμερα...

Πολύ λίγα πράγματα μεσοβδόμαδα, θα κυνηγήσουμε μεγάλες αποδόσεις...

"Μαγικά" πράγματα θα κυνηγήσουμε στο μεσοβδόμαδο κουπόνι αφού δεν υπάρχουν ματς ώστε να έχουμε επιλογές... Μπορεί να μας βγει και σε καλό αφού μπορούμε να εστιάσουμε πιο καλά. Εννοείται ότι δεν ποντάρουμε σοβαρά και ειδικά για όσους θέλουν να απέχουν, είναι ευκαιρία αυτό το κουπόνι.

Πάμε όμως να δούμε τι έχουμε για σήμερα...

Στην Αγγλία θα πάμε με το Χ2 της Νόρθαμπτον η οποία μπορεί να κάνει τη ζημιά στην Λέιτον Όριεντ που δεν έχει ακόμη νίκη εντός έδρας το Νοέμβριο. Τώρα γιατί τη δίνουν στο 1,55... Κλειστό παιχνίδι θα παίξει η Νορθάμπτον η οποία είναι καλή στον κλεφτοπόλεμο! Συνέχεια με το Μπρίστολ Σίτι - Γουίμπλεντον όπου πετυχαίνουν πολλά γκολ και το ίδιο περιμένουμε να κάνουν και σήμερα... 4-6 γκολ!

Στη Σκωτία θα πάμε με το Χ στο Ερντριόνιανς - Μόρτον όπου παίζουν πολύ σφιχτά και οι δύο... Καλό είναι και το Χ από το ημίχρονο!

Στη Βραζιλία τέλος θα πάμε με το Χ ημίχρονο - 1 τελικό αφού περιμένουμε σφιχτό παιχνίδι από τις δύο ομάδες...